Ocena perforatorów w lewej nodze

Witam Noga lewa Ocena perforatorów. Perforator kanału udowego nieposzerzony,wydolny.Perforatory podudzia niewydolne. Zastawki pnia po wymuszonym przepływie wydolne,żyła o krętym przebiegu,odcinkowo poszerzona,drobne poszerzenia żylne. Noga prawa Perforator kanału udowego nieposzerzony,wydolny.Perforatory przypiszczelowe nieposzerzone,wydolne.Perforatory piszczelowe poszerzone wydolne Ujście do żyły podkolanowej poszerzone ale jeszcze wydolne,odcinkowo żyła poszerzona ale wydolna.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie zawarła Pani konkretnego pytania do którego miałbym się odnieść. Proszę zgłosić się do chirurga naczyniowego.