USG naczyń u 52-latki
Witam,Usg naczyń Ocena perforatorów Noga lewa P kanału udowego nieposzerzony,wydolny. P podudzia niewydolne. Noga prawa P kanału udowego nieposzerzony,wydolny. P przypiszczelowe nieposzerzone wydolne Proszę o opinię

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Nie można wydać opini jedynie na podstawie tego wyniku. Proszę zgłosić się z nim dochirurga naczyniowego.
Pozdrawiam.