Co oznacza ten opis MR głowy u 23-latka?

Dzień dobry, uprzejmie proszę o pomoc w zrozumieniu poniższych fragmentów opisu MRI głowy z kontrastem: "Akcentacja przestrzeni płynowych przymózgowych w obszarze nad i podnamiotowym. W tylnej części prawego płata skroniowego widoczna płynowa loża pooperacyjna ze strefą gliozy wokół z poszerzeniem trójkąta komorowego bez ognisk restrykcji dyfuzji w badaniu DWI/ADC i cech patologicznego wzmocnienia po podaniu GAD bez ewidentnych cech wznowy procesu. Akcentowane przestrzenie okołonaczyniowe w strukturach głębokich obu półkul mózgu. Okolica siodła tureckiego bez uchwytnych zmian z obniżeniem górnej powierzchni płata gruczołowego, okolica nadsiodłowa prawidłowo zachowana. Patologicznego gromadzenia się ś.k. i ognisk restrykcji dyfuzji w badaniu DWI nie wykazano." Badanie wykonałem jako kontrola usuniętego przed wieloma laty glejaka, a także ze względu na towarzyszące mi co jakiś czas różne bóle głowy w różnych jej miejscach. Czy powyższy fragment opisu sugeruje możliwą przyczynę bóli? Czy opis badania powinien mnie niepokoić? Wiem, że powinienem być pod opieką neurologa, ale niestety nie jestem, dlatego proszę tutaj o pomoc.

Wskazana pełna konsultacja neurologiczna: wywiad, badanie

Ważna informacja o schorzeniach współistniejących, zażywanych lekach Najlepiej omówić z Neurologiem leczącym, który zna Pacjenta OPIS MRI GŁOWY : MRI głowy z kontrastem: "Akcentacja przestrzeni płynowych przymózgowych w obszarze nad i podnamiotowym. W tylnej części prawego płata skroniowego widoczna płynowa loża pooperacyjna ze strefą gliozy wokół z poszerzeniem trójkąta komorowego bez ognisk restrykcji dyfuzji w badaniu DWI/ADC i cech patologicznego wzmocnienia po podaniu GAD bez ewidentnych cech wznowy procesu. Akcentowane przestrzenie okołonaczyniowe w strukturach głębokich obu półkul mózgu. Okolica siodła tureckiego bez uchwytnych zmian z obniżeniem górnej powierzchni płata gruczołowego, okolica nadsiodłowa prawidłowo zachowana. Patologicznego gromadzenia się ś.k. i ognisk restrykcji dyfuzji w badaniu DWI nie wykazano." Badanie wykonane jako kontrola usuniętego przed wieloma laty glejaka, a także ze względu na towarzyszące mi co jakiś czas różne bóle głowy w różnych jej miejscach. Powyższy fragment opisu NIE sugeruje możliwą przyczynę bóli? Nie ma powodu do niepokoju!

POWINIEN PAN być pod opieką neurologa,

Ważny pełny wywiad; Wyniki badań dodatkowych laboratoryjnych, EKG, USG, TK, MRI; Inne konsultacje specjalistyczne

Ważny PACJENT: stan zdrowia fizyczny i psychiczny, aktywność , rodzaj pracy ;Do konsultacji z dokumentacja medyczną

BADANIA MRI, TK do interpretacji klinicznej, po konsultacji