Co oznacza ten opis MR u 30-latki?

Witam, odebrałam wyniki z rezonansu magnetycznego o następującej tresci: Badanie MR kręgosłupa szyjnego wykonane w sekwencjach FSE, STIR w obrazach T1, T2 zależnych. Na poziomie C3/4 centralna i obustronna protruzja krążka międzykręgowego, powodującą niewielkie podelowanie korzeni nerwów rdzeniowych, stenoza kanału kręgowego do 10mm. Na poziomie C4/5 centralna i obustronna protruzja krążka międzykręgowego, powodującą niewielkie modelowanie korzeni nerwów rdzeniowych, stenoza kanału kręgowego do 8mm. Na poziomie C5/6 centralna i obustronna przepuklina krążka międzykręgowego, powodującą modelowanie korzeni nerwów rdzeniowych, stenoza kanału kręgowego do 8mm. W zoobrazowanej części kośćca patologicznych ognisk obrzęku szpiku nie stwierdza się, sygnał rdzenia w normie. Proszę o poradę do jakiego lekarza się udać co robić.

OPIS MRI TO ZA MAŁO, WAŻNY PACJENT I OBJAWY! OPIS :" Badanie MR kręgosłupa szyjnego wykonane w sekwencjach FSE, STIR w obrazach T1, T2 zależnych. Na poziomie C3/4 centralna i obustronna protruzja krążka międzykręgowego, powodującą niewielkie podelowanie korzeni nerwów rdzeniowych, stenoza kanału kręgowego do 10mm. Na poziomie C4/5 centralna i obustronna protruzja krążka międzykręgowego, powodującą niewielkie modelowanie korzeni nerwów rdzeniowych, stenoza kanału kręgowego do 8mm. Na poziomie C5/6 centralna i obustronna przepuklina krążka międzykręgowego, powodującą modelowanie korzeni nerwów rdzeniowych, stenoza kanału kręgowego do 8mm. W zoobrazowanej części kośćca patologicznych ognisk obrzęku szpiku nie stwierdza się, sygnał rdzenia w normie. "

Stosunkowo czesto mamy takie opisy MRI u młodych osób, przy pracy siedzacej, z komputerem; OBRAZ MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po zbadaniu Pacjenta WAŻNY PACJENT I OBJAWY< DOLEGLIWOŚCI Konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA

Ważne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? Objawy depresji częste po udarze mózgu ; Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację / telekonsultację