Co oznacza ten złóg w rzucie miedniczki?

Witam, wykonywałam zdjęcie RTG i na zdjęciu po opisaniu lekarza jest opis ze w rzucie miedniczki NL złóg wielkości 15x25 mm - do oceny w usg. W ocenie USG nic nie wykazało , że coś takiego się znajduje , na obrazie USG tego nie widać . Czy jest to realne , że na RTG widać a na USG nie ? Czy to może być kamień ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jest to możliwe , konieczna wizyta u urologa i dalsze postępowanie terapeutyczno diagnostyczne