Co oznacza test tolerancji glukozy z racji PCOS?

Witam, dzisiaj miałam wykonywany test tolerancji glukozy z racji PCOS oraz tego, że test który wykonywałam 3 lata temu na czczo wyszedł 70, a o 2h 68. Dzisiaj cały dzień czuję się potwornie zmęczona i śpiąca, czy to może być spowodowane wykonywaniem dzisiaj tego testu? To zmęczenie dzisiaj całkowicie wyłączyło mnie z jakiejkolwiek aktywności i nie wiem co się dzieje. Pozdrawiam

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

To złe samopoczucie wynika właśnie z reakcji na podanie glukozy. Proszę poczekać na wyniki.