Co oznacza TK głowy 25-latki?

Witam co oznacza wynik tk głowy szczelina w kości potylicznej i po jakim czasie następuje zrost kości oraz czy wymagane jest badanie kontrolne czy raczej nie, jeśli tak to po jakim czasie od urazu Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Czas potrzebny do zrostu po złamaniu kości to około 6 tygodni. I właśnie po takim czasie ortopedzi zalecają kontrolne badanie RTG.
Proszę w tej sprawie skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam.