Co oznacza to podejrzenie zakażenia boreliozą?
Dzień dobry. W wyniku rezonansu magnetycznego wyszło podejrzenie zakażenia boreliozą. Zrobiłam badania jednak nie jestem w stanie odczytać wyniku. Przeciwciała w kl. IgG <2 RU/ml < 16 wynik negatywny >= 16 - < 22 wynik graniczny >= 22 wynik pozytywny Przeciwciała w kl. IgM 9,3 RU/ml < 16 wynik negatywny >= 16 - < 22 wynik graniczny >= 22 wynik pozytywny Bardzo proszę o objaśnienie wyniku. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
w wynikach brak cech świeżego i przebytego kontaktu z boreliozą