Co oznacza to widoczne ognisko naczyniopochodne o charakterze malperfuzji?

Witam, odebrałem właśnie wyniki RM głowy z kontrastem. Napisane jest tam: "W płacie skroniowym lewym widoczne ognisko naczyniopochodne o charakterze malperfuzji wielkości 5mm." Reszta w normie. Badania robiłem prywatnie bez konsultacji z żadnym lekarzem. Moje pytanie czy to coś poważnego bo nie rozumiem słowa "malperfuzja". W wyszukiwarce nie ma konkretnego tłumaczenia oprócz nawiązań do ostrych rozwarstwień aorty. Proszę o jakieś wytłumaczenie.

Przypadkowe znalezisko bez większego znaczenia, przemawia za chorobą drobnych naczyń? można suplementować ( preparaty z koalicji dr Ratha)