Jakie mogą być następstwa zapalenia opon mózgowych?

Witam, Mama ma 57 lat, zdiagnozowane limfocytarne zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu. Hospitalizowana przez tydzień, dzisiaj wypisana. Badanie mr: widoczne ogniska podwyższonego sygnału w obrazach t2-zależnych: bocznie od trojkata komory bocznej lewej oraz kilka w wieńcu promienistym obustronnie, bez cech zahamowania dyfuzji, bez wzmocnienia kontrastowego. Obraz odpowiada zmianom naczyniopochodnym. Nie stwierdzono innych zmian, ani odchyleń. Jakie mogą być następstwa?

A jak komory? te ogniska przemawiają za chorobą drobnych naczyń toi nic takiego poważnego, często się to widuje. Można suplementować - preoparaty z koalicji Dr Ratha : Arterifote, Vitacor plus , Phytobiologicals