Co oznacza twardnienie brzucha w 32. tyg. ciąży?

Twardnienie brzucha w 32 tyg ciąży. Ile razy na dzień jest norma? Mam skrócona szyjke i minimalne rozwarcie. Brzuch stawia się kilka razy dziennie po wysiłku lub zdenerwowaniu częściej są dni że w ogóle. Od kilku dni mam uczucie jak przy zbliżającej biegunce. Wizytę kontrolna msm za tydzień,

Lek. Tomasz Budlewski

przy tego typu objawach warto jest udać się do ginekologa wcześniej, nawet można udać się na izbę przyjęć ginekologiczną aby lekarz ocenił dobrostan dziecka.