Przyjmowanie luteiny dopochwowo w 35. tygodniu ciąży

Witam mam takie pytanie jestem teraz w 35 tyg ciazy od 16 tyg przyjmuje dopochwowo luteine 100 mg 2 razy dziennie od miesiąca DHA mama oraz magnez z Wit B6 w 30 tyg byłam w szpitalu dostałam krawien lekkich i zrobiło się rozwarcie na palec oraz szyjka 40 mm dostałam pompę z fenoterolem zastrzyki Celeston I wypisano mnie do domu. Teraz mam wizyty co tydzień ponieważ szyjka już bardzo skrócona główka bardzo nisko i rozwarcie na 3 cm Ale ujście zamknięte w szpitalu podejzewali IUGR

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli coś Panią niepokoi proszę koniecznie udać się na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego.