Stosowanie luteiny w 30. tygodniu ciąży

Witam. Mam pytanie jestem w ciąży w 30 tyg i mam przepisana luteine dopochwowo przez 1cm rozwarcie, przez 1,5 tygodnia nie mialam problemu z zaaplikowaniem a wczoraj nie mogłam włożyć był jakiś opór i tylko do połowy włożyłam na wyznaczonym patyczku(20 min meczenia się). Dlaczego? Coś się stało?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie odpwiedzieć na Pani pytanie i jedyne co mogę doradzić to kontakt z ginekologiem.