Stosowanie luteiny na początku ciąży i ryzyko zakrzepicy

Witam. Test ciazowy wyszedl pozytywnie, jestem po dwoch poronieniach, wizyte ginekologiczna mam za 8dni-czy profilaktycznie tak jak i przy poprzednich ciazach, mam/moge brac luteine dopochwowo 1x2 na noc ? Drugie moje pytanie to, czy luteina wplywa na krzepniecie krwi? Mam podejrzenie "zaoczne" zakrzepicy ktora objawia sie tylko wtedy kiedy jestem w ciazy, stad podejrzenie problemu z ronieniem ciaz.Czy moglibyscie Panstwo nakierowac mnie jakie badania powinnam zrobic w kierunku tej zakrzepicy?

Piotr Pilarski

Odradzam Pani stosowanie tego leku bez zbadania przez ginekologa. Nie wpływa on na krzepliwość. Może Pani wykonać morfologię krwi.

Pozdrawiam.