Co oznacza ucisk w podbrzuszu po zastosowaniu Vivomixx?

Witam! Sprawa jest dośc prosta ale czuje dość spory dyskomfort. Otóż, jakieś 2 tygodnie temu zażyłem Vivomixx - probiotyki - jest to chyba najmocniejszy probiotyk dostępny na rynku. Po kilku godz od zażycia probiotyku zaczeła się rewolucja, objawy jak przy jelitówce, burczenie,skurcze, przelewanie, uczucie ciążkosci brzucha, mega wzdęcia, lekka biegunka. I nie byłoby problemu gdyby nie fakt że uczucie ciężkosci, wzdęcia, brzuch napiety od tych gazów trwają nadal. Stolce nie są normalnej konsystencji, nie ma sluzu krwi czy resztek jedzenia. Opróżnienia sa regularne,codzinnie rano... ale cały czas czuje ten tępy ucisk w podbrzuszu. Nie biore żadnych leków.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci Panu wykonanie podstawowych badań krwi i kału, a następnie zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!