Co oznacza uczucie bycia pod wpływem alkoholu?

poczucie bycia pijaną ,zawroty głowy, drganie oczu tak jakby oczopląs ,ciągłe zmęczenie ,problemy z trawieniem duża ilość gazów jelitowych, pocenie się po jakimkolwiek posiłku , wrażenie drżenia nerwów w nogach i w całym ciele ,duszności bez wyraźnej przyczyny, ogólna słabość,brak sił

Witam!
Wskazane badanie fizykalne, ciśnienie krwi, podstawowe badania laboratoryjne, poziom cukru,TSH, elektrolitów, kwasu moczowego, hormonów płciowych. Wygląda to nerwicowo, ale także może wystąpić w klimakterium. Lepiej wyjaśnić i zapobiec niż potem pluć sobie w brodę. Nie zaszkodzi także RM głowy i EEG.
Powodzenia
W. Łuczkowski.