Co oznacza uczucie pulsowania na pępkiem?

Witam,mam 19 lat. Rok temu urodziłam naturalnie, zdrową córeczkę. Od pewnego czasu gdy naciskam na brzuch,a szczegolnie nad pępkiem czuje pulsowanie. Pulsowanie nie jest w rytmie bicia mojego serca tylko strasznie szybkie,co to może być??

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. sądzę że warto jest wykonać usg jamy brzusznej.