Co jest powodem pulsowania w brzuchu?

Od paru dni pulsuje mi w brzuchu tak koło pępka po lewej stronie.Bylam już 2 razy z tym u lekarza to najpierw lekarz mi powiedział że to kolka A później że to grypa przepisał leki Ale to w sumie nie pomogło . Jak leżę na brzuchu to czuje jak tam mi coś pulsuje coś w stylu jakbym miała tam 2 serce.Czy to coś poważnego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego ponownie i dalsza diagnostyka sadze ze warto jest wykonać usg jamy brzusznej