Co oznacza uporczywy świąd w pochwie?

Od pewnego czasu odczuwam uporczywe swedzenie pochwy. nie, ze w srodku tylko skora pochwy swedzi tak, ze moglabym drapac non stop. nic mnie nie boli, nie mam upławow itd. Ginekolog leczyl mnie poniekad w ciemno na grzybice i zapalenie ale nic to nie dalo. Watpie tez,ze jest to jakas alergia bo nie zmienialam proszku itd. Czy ktos wie co to? Skoro nawet ginekolog poległ?

Świąd może być jeszcze związany z niedoborami hormonalnymi, aczkolwiek raczej jest to jakiś rodzaj infekcji. Sama suchość może tez dawać świąd tej okolicy - trzeba stosować globulki/żele nawilżające.