Uporczywy świąd warg sromowych

witam, leczę się od 2 lat u dermatologa, mam uporczywy świąd warg sromowych większych i żadne maści i tabletki odczulające mi nie pomogły. lekarze już się poddali i nie wiedzą co robić, wyniki na cukier ok, hormony tarczycy ok, ogólne badania w normie, nie wiem gdzie mam się udać, nie stać mnie na wizyty prywatne, potrzebuję lekarza który zajmuje się leczeniem sromu,dodam że nie mam żadnych zmian po za świądem .proszę o pomoc ,może pani mi pomoże. pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale na podstawie Pani opisu również nie jestem w stanie zasugerować co może być przyczyną Pani dolegliwości. Jedyne co przychodzi mi na myśl to neuropatia czuciowa lub bielizna/środki higieny/proszek do prania, które mogą powodować świąd. Sugeruję kontakt z neurolgoiem.