Co oznacza wątroba powiększona w zakresie prawego płata?
Witam chcialam sie dowiedzieć o wynik usg.watroba powiększona w zakresie prawego płata dolny biegun sięga do poziomu talerza biodrowego jednkrodna o prawidłowej echogenicznkści w dolnej części prawego płata widoczna dobrze ograniczona hyperechogenna zmiana ogniskowa śr.10 mm.naczyniak? Czy to coś poważnego?

KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczna diagnostyka hepatologiczna i wykonanie badań w kierunku wirusowego zapalenia wątroby