Co oznacza wgłębienie w piersi po usunięciu krwiaka?

Witam, 3 tygodnie temu miałam usuwanego gruczolaka piersi. Tydzień po operacji pojawił się krwiak który był zdjęty strzykawką. Do wczoraj byłam przekonana że wszystko jest w porządku i ładnie się goi. Dziś po powrocie do domu się przeraziłam - w miejscu krwiaka pierś jest wciągnięta, niesymetryczna. Istnieje spore wgłębienie. Czy to normalne? Czy coś jest nie tak? I czy to mi się jakoś wyrówna czy zostanie tak na zawsze... pod wgłębieniem czuć jeszcze stwardnienie...

Lek. Katarzyna Szymczak

To raczej normalny przebieg po kilku kilkunastu dni powinno się wszystko wyrównać.
Pozdrawiam