Czy osoba z lekko napuchniętym dziąsłem po usunięciu zęba powinna zgłosić się do lekarza?

5 dni temu miałam usuwaną ósemkę (ząb częściowo zatrzymany). Założono mi szwy rozpuszczalne. Dziś (6 dzień od usunięcia) wypadł mi z ust kawałek nitki i zaraz przy siódemce widzę wgłębienie w brunatnym kolorze. Nie leci krew, dolegliwości bólowe są minimalne, lekko obolałe dziąsło jak przed puszczeniem szwa. Czy powinnam się z tym gdzieś zgłosić czy jest to po prostu proces rozpuszczania szwów?

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl