Dłutowanie zęba i ból

Witam!Mam pewien problem bo miałam będzie dwa tygodnie temu dłutowany ząb i do tej pory nie chce się zagić już 2 razy miałam wkładane lekarstwo w niego a wczoraj znowu miałam ból i teraz miałam oczyszczone i znowu lekarstwo włożone niby nie bolała a teraz znowu zaczyna proszę mi napisac co może być tego przyczyną bo już sił mi brakuje

- tzw suchy zębodół czyli miejscowe zapalnie kości , należy zębodól dokładnie oczyścić i wyskrobać do tego antybiotykoterapia.
- uszkodzona kość w ten sposób ,że oderwana jest okostna - też rewizja zębodołu , usunięcie odłamu kostnego
- pozostawione tkanki zapalne - rewizji zębodołu
- pozostawiony fragment korzenia - rewizja zębodołu
-ciało obce - rewizji zębodołu

Dzień dobry,
jeżeli wykształcił się sucht zębodół, to wkrótce odzczuje Pani ulgę. Rana musi pokryć się nowym nabłonkiem, a to wymaga kilku dni. Może to być też zapalenie okostnej. W takim przypadku tylko lekarz badający ranę może określić jak będzie przebiegało dalsze leczenie.