Co oznacza wydzielina wydobywająca się rany po cesarskim cięciu?

Witam. Prawie 3 lata temu mialam cc. Kilka dni po porodzie wydostala mi sie z rany wydzielna, bylam w szpitalu lekarz kazal naswietlac i smarowac riwanolem. Nie wiem ile temu ale zrobila mi sie z prawej strony kluska cos wielkosci sliwki , jest twarda. Odczowam czasmi w tym miejscu cieplo. I czesto mnie to nie bola ale jakby kuje. Czy to grozne? Jestem za granica i poki co nie mam jak isc do lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest pilna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć sadze ze konieczna będzie wizyta u lekarza chirurga