Co oznacza wydzielina z sutka?

Dzien Dobry Dzis przy kontoli piersi z prawego sutka wyplynela bialozolta wydzielina. nie bylo jej duzo. w listopadzie mialam robione usg i poza torbielem w piersi lewej noc innego nie wyszlo. zmartwilam sie strasznie ta wydzielina. Co to moze byc?

Lek. Michał Lenard

Zakładam, że wydzielina pojawiła się, gdy Pani sama się badała. Sugeruję wizytę u ginekologa, który zbada piersi, zleci odpowiednie badania i w zależności od wyników zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!