Co oznacza wydzielina z sutka?
Dzien Dobry Dzis przy kontoli piersi z prawego sutka wyplynela bialozolta wydzielina. nie bylo jej duzo. w listopadzie mialam robione usg i poza torbielem w piersi lewej noc innego nie wyszlo. zmartwilam sie strasznie ta wydzielina. Co to moze byc?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Zakładam, że wydzielina pojawiła się, gdy Pani sama się badała. Sugeruję wizytę u ginekologa, który zbada piersi, zleci odpowiednie badania i w zależności od wyników zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!