Co oznacza wynik badań eozynofili i monocytów?

witam dziś robiłem badanie podczas tego czasu schudłem sporo 25 kg a więc zostałem zmuszony do badań i chce się dowiedzieć co to oznacza itp Eozynofile 0,73 tys/µl 0,02 0,50 H Monocyty 11,3 % 2,0 10,0 H

Lek. Katarzyna Szymczak

Ten wynik niewiele odbiega od normy i raczej nie świadczy o żadnej chorobie, z reguły podwyższone eozynocyty mogą być w chorobach pasożytniczych. Sprawdzał Pan tsh?
Pozdrawiam