Co oznacza wynik badania Aspat w 22. tygodniu ciąży?

Witam. Jestem w 22 tyg ciąży . W kwietniu wyniki Aspat 26 Alat 58 HCV ujemny. W maju Aspat 36 Alat 121 bilurubina całkowita 0 .41 Ldh 211. Usg we wrześniu wątroba stluszczona lekko powiększona. Nie jem tłuste bo od 7 ty ciąży mam dietę cukrzycowa. Co może być przyczyna

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele i konieczna dalsza diagnostyka. A czY przyjmuje Pani jakieś leki? Proponuje udac się do lekarza prowadzącego ciąże