Wyniki badań wykonanych po ataku bólowym w dołku między żebrami

Proszę o pomoc gdyż lekarze sugerują chorobę wrzodową dwunastnicy , boleriozę itd. nic konkretnego. CRP i OB w normie. Wyniki zrobione po ataku bólowym w dołku między żebrami. Podwyższone na dzień 22/05/2014: Aspat - U/l Alat- 439 U/l GGTP - 189 U/l Bilirubina całkowita 0,6 mg/dl HBS - ujemny LDH - 225 U/l MCV 95 EO% 4,1 % Po 5 dnowej diecie podwyżsozne (26/05/2014) : Alat - 180 Aspat - 37 GGTP- 157 LDH-181 Bilirubina całk. 0,6 ALP - 282 U/l

Witam. Przedstawiona konstelacja wyników świadczy o uszkodzeniu komórki wątroby. Może być to uszkodzenie polekowe, toksyczne (alkohol) lub wirusowe.