Co oznacza wynik badania cholesterolu 9-latka?

Witam! Czy wynik cholesterolu całk. 212 i HDL 102 i LDL 97 są złe?. Są to wyniki syna 9 lat. Czy jeśli ograniczę smażenie, masło, marg. do pieczenia to wystarczy? Smietane zamieniłam na jog. nat. cukier na cukier brązowy, pieczywo na ciemne. Zbliżają się święta czy dziecko może jeść ciasta domowe?np sernik?

Ciasta należy również wyeliminować z diety dziecka, tak jak i cukier.
Proszę poszukać tzw. "fit" przepisów na ciasta świąteczne.