Co oznacza wynik badania dróg rodnych 34-latki?

Witam bardzo proszę o wyjaśnienie wyniku. wynik histopatologiczny. 1. Kanał: fragmenty endocervix bez zmian histopatologiczny. 2-jama: polipy endometrialne.Endometrium z cechami dyshormonozy.Część cer gruczołowych wykazuje cechy wydzielania.

Lek. Michał Lenard

Wynik badania wskazuje na zaburzenia hormonalne, które wymagają dalszej diagnostyki. Należy razem z wynikiem skierować się do swojego ginekologa, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!