Co oznacza wynik badania kręgosłupa i asymetria miednicy?

mr kobieta 31lat Lewob skolioza i pogleb lordoza ledzwiowa Poziome ustawienie kosci krzyzowej Odwodnione krazki l4/l5 i l5/s1 Przedni kregozmyk l5 o ok 2-3 mm Centralna protuzja na poziomie l4/l5 o ok 2mm Bez cech ciasnoty kanalu kregowego Sygnal trzonow kregowych w normie Stozek rdzenia jest polozony na poziomie l1/l2,prawidlowy Dodatkowo : skolioza z rotacja kręgów rzekomym skróceniem kończyny,ASYMETRIA MIEDNICY dolegliwości bólowe na porządku dziennym dluższe chodzeni siedzenie powoduje ból.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie po bezpośrednim badaniu i łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić dalsze postepowanie