Co oznacza wynik badania kręgosłupa 35-latka?

Witam mam 35lat. Badanie MR wykazje koncentryczne wypukliny i odwodnienie j.m.krazkow m/k L4/L5 i L3/L4. Danych dla konfliktu krakowo-korzeniowego nie stwierdza sie. Wymiar kanalu kregowego w granicach normy. Zwiekszony kat nachylenia podstawy kosci krzyzowej. Male guzki Schmorla w plytkach granicznych trzonow kregowych. Stozek rdzeniowy jednorodny. Co to znasy.

Lek. Tomasz Budlewski

A jAkie objawy? Wskazana konsultacja neurologa lub neurochirurga