Co oznacza wynik badania moczu 32-latka?

Prosze o wytlumaczenie wynikow moczu meza(32lata). Wszystko ok poza bialkiem 10mg/dl I urobilinogen 3mg norma 0-0,2 . Maz wykonal badania bo ostatnio czuje sie gorzej. Prowadzi b.stresujacy tryb zycia I jest przemeczony I oslabiony. Z morfologii jedynie leukocyty wyzsze 12,6. ale tydz przed badaniem bylvprzeziebiony wiec moze dlatego.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane potworne badanie moczu i posiew oraz USG nerek, z wynikami kontrola u nefrologa.