Co oznacza wynik badania mózgu u 29-latki?

proszę o interpretację. kontrolę mam dopiero za miesiąc Układ komorowy asymetryczny Poszerzenie rogu potylicznego komory bocznej lewej Wzmożenie echogeniczności tkanki mózgowej okołomorowo obustronnie. pogrubiały i o nieregularnych obrysach splot naczyniówkowy komory bocznej lewej Widoczna jama przegrody przeźroczystej o szer. 7 mm i dł 15mm Przestrzeń płynowa okołomózgowa nieposzerzona Przepływ A.C.A nieprawidłowy Wskaźnik R1=1,0

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie dolegliwości? konieczna ocena przez neurologa i jak sądzę że najlepiej jak najszybciej.