Co oznacza wynik badania płodu u kobiety w 32. tygodniu ciąży?

Witam, 32 tydzień ciąży i podejrzenie za malych nerek u plodu. Dziecko też jest za małe ok.10%. Jest skierowanie do specjalisty o dalszą diagnostykę. Nie dotyczy to mnie tylko kogoś z rodziny.Stąd tylko tyle informacji. Czy na tym etapie należy się obawiać czegoś bardzo złego.Bardzo proszę chociaż o krótkie wyjaśnienie. Wizyta u specjalisty dopiero 11 grudnia.

należy regularnie wykonywać badania kontrolne i pozostawać pod opieką specjalisty, zbyt mało informacji by udzielić bardziej wyczerpującej odpowiedzi pozdrawiam