Czy takie tętno płodu jest prawidłowe?
Dzień dobry. Czy tętno płodu 144 w 8w3d jest prawidłowe? Nie za małe? Z USG dziecko ma crl 18mm. Martwi mnie to tętno. 2 ciążę już poroniłam, obecnie jestem na clexane 0.4 raz dziennie.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Witam serdecznie,
nie ma Pani powodów do obaw.
Tętno płodu mieści się w określonych normach, które wynoszą od 110 do 150 uderzeń na minutę. Proszę więc nie martwić się na zapas. W tym stanie nie jest to wskazane.
Rozumiemy jednak Pani obawy ze względu na poprzednią ciążę. Tym razem nie ma jednak przesłanek, które mówiłyby o nieprawidłowościach. Proszę zaufać lekarzowi. Jeśli zauważy on coś niepokojącego, z pewnością Panią poinformuję.
Odpowiedzi specjalistów na podobne pytania innych użytkowniczek znajdzie Pani poniżej:
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-takie-tetno-plodu-jest-na-tym-etapie-normalne,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/jakie-powinno-byc-tetno-plodu-w-11-tygodniu-ciazy,
https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czyb-takie-tetno-plodu-w-ciazy-jest-powodem-do-zmartwien.