Czy takie tętno płodu jest na tym etapie normalne?

Dzień dobry, Jestem w 13 tygodniu ciąży, tętno płodu jest u mnie dość wysokie 175 - 176.Na badaniach prenatalnych było 186 co zdziwiło lekarke. Bylam też zdenerwowana na tym badaniu więc mizo dlatego. Tak czy inaczej tętno płodu jest zawsze ok 176 czy jest coś nie tak? Czy na tym etapie 13 tyg. to normalne??

Tętno płodu w tym okresie poniżej 120 u/min. byłoby niepokojące. Czy był pełny test prenatalny z oceną ryzyka wad genetycznych? Bo to jest podstawa do kalkulacji i jakiegokolwiek niepokoju.