Co oznacza wynik badania poziomu homocysteiny w 4 tygodniu ciąży?
Witam czy homocysteina w 4tc wynoszaca 11.6. Jest wysoka.Dodam że mam mutacje dwóch loci genu MTHFR C677T I A1298C heterozygota. W laboratorium gdzie wykonywała badania norma jest od 5.1 do 15.4 umol/L. Bardzo proszę oś odpowiedz

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik badania mieści się w normie, zatem nie ma Pani powodów do obaw. Pozdrawiam!