Co oznacza wynik badania poziomu progesteronu w 19 tygodniu ciąży?

Witam. Jestem w 19 TC i zrobiłam badanie progesteronu które od początku ciąży jest na niskim poziomie. Teraz wynosi 36ng/mol. Biorę luttagen od owulacji. Najpierw 2*200 teraz 1*200. Czy mój wynik nie jest za niski?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza badającego a jak się dziecko rozwija ?