Wynik progesteronu we wczesnej ciąży
Witam, jestem w 5-6 tc odebralam dziś wynik Progesteronu we krwi wynosi 14,03 przy normie I trymestr 11-44. Czy nie jest on aby niebezpiecznie niski? Dodam że przyjmuje już Luteine100 3x1 dziennie. Pozdrawiam

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jaki poziom beta hcg? Wynik jest w ńormie , jest to wczesna ciąża a czy ciąża była juz widoczna w usg? Sadze ze warto jest udac sie do lekarza ginekologa.