Co oznacza wynik badania serca?

Witam,Mam 22 lata i od 15 roku życia uprawiam sport, wylądowałem w szpitalu na oddziale kardiologicznym po utracie przytomności wychodząc z wanny. Na wypisie ze szpitala piszę tak: Wielkość jamy serca w granicach normy. W obrębie wsierdzia w okolicy koniuszkowej tylnej ściany dość duże zwapnienie dające cień odbicia, oraz serce hyperechogeniczne, arytmia nadkomorowe-8. prosił bym o wytłumaczenie co może to oznaczać i z czym to się je? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A czy było echo serca czy rezonans? Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami . Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza kardiologa