Czy można ćwiczyć przy nadkomorowych skurczach serca?

Czy mogę uprawiać rekreacyjnie sport (pole dance) mając dodatkowe skurcze nadkomorowe i komorowe. Miałam robione EKG, echo serca i holtera, także badania krwi, nie mam żadnej wady serca. Na te skurcze dostałam polfenon i po nim uspokoiły się. Czy mogę uprawiać sport? Kardiolog powiedziała tylko, żebym unikala jakichś ekstremalnych sportów

Lek. Michał Lenard

Może Pani uprawiać sport, ale ważne jest stosowanie zaleconego leczenia. Pozdrawiam!