Co oznacza wynik badania serca i jak się leczy?

Witam. Mam 22 lata, jestem osoba aktywna, cwicze 5-6 razy w tyg. W sezonie jesienno-zim. czesto chorowalam, przeziebienia, zapalenie oskrzeli i zatok. Lekarz poz uslyszal szmery w sercu, skierowal do kardiologa, mialam robione echo serca wynik: Graniczny wymiar prawej komory i lewego przedsionka. Drobne zwloknienia na platkach zastawki mitralnej, jej sladowa niedomykalnosc. Łagodna niedomykalnosc zastawki trojdzielnej, wiotka nadmiernie ruchoma przegroda miedzyprzedsionkowa. czy to sie leczy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zestawienie wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim. Proponuje udac się do lekarza POZ