Co oznacza wynik badania TK kręgosłupa i uczucie rwania za uszami?
Witam jak mam rozumiec odp lekarza na temat mojego wyniku tk kregoslupa gdy dodalam ze ciagle mnie rwie za uszami i boli głowa Lekarz powiedzial Obraz MRi do interpretacji klinicznej po pełnej konsultacji?prosze o odp

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Oznacza to ze nalezy wykonać bezpośrednie badanie lekarskie i lacznie zinterpretować z wynikiem mri . Czy jest jakieś powiązanie