Co oznacza wynik badania TK po operacji FESS?
Witam miałem 3msc temu operacje fess. Opis tk po 3 msc po operaji : po lewej komórka Onodiego. Zgrubienia śluzówki: polipowate ok. 28x21 mm w zachyłku zębodołowym prawej zatoki szczękowej, niewielkie przyścienne w obu zatokach szczękowych gł. w zachyłkach zębodołowych, zachyłku bocznym prawej zatoki klinowej, sitowiu z przewagą strony prawej, dysktetne w ujściu lewej zatoki czołowej. Czy polipy znów odrosły? Bolą mnie oczy czy możliwe że od zatok? Obajwy podobne do jaskry (jaskra wykluczona).

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest porównanie wyniku z poprzednim . Najlepiej aby ocenę dokonywał lekarz wykonujący zabieg