Co oznacza wynik badania USG gruczołu krokowego u młodego mężczyzny?
Witam, mąż na badaniu usg otrzymał wymiary gruczołu krokowego 4,9 x 3,2 x 4,2 i objętość 34 cm3. Nie ma żadnych objawów ze strony przerostu, nigdy nie skarżył się na żadne dolegliwości. Badanie PSA w normie - 1 NG/ML. O czym to może świadczyć? Czekamy na wizytę u urologa

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczna ocena przez urologa i Ew wykonanie szerszej diagnostyki a jakie normy psa?