Co oznacza wynik badania USG i czy to oznacza ciążę?

Dzien dobry. Ostatni okres mialam 5 kwietnia. Do zaplodnienia doszlo na pewno w weekend 22-23 kwietnia. W dniu kiedy powinien byc okres bylo plamienie. Cykle 31,32 dniowe, bywaly 36 nawet. Beta hcg 9.05 ~144, 15.05~1204, 22.05~7500... 17.05 na usg uwidoczniono jedynie pecherzyk 2,5 mm. Czy to wyglada dobrze? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności proponuję oznaczyć poziom beta hcg ponownie i ponownie udać się do lekarza rodzinnego.