Co oznacza wynik badania beta hcg 572,0?

Mam beta hcg 572,0 jednak na usg bylo widac jedynie 2mm pecherzyk, a Pani doktor nie byla w stanie stwierdzic czy jestem w ciazy. Czy po winiku beta hcg mozna stwierdzic czy to ciaza i ktory moze to byc tydzien

Lek. Michał Lenard

Wynik Pani badania świadczy o ciąży na ok. 99%. Być może jest ona jeszcze za mała, by uwidocznić ją na USG. Konieczna będzie kolejna wizyta w terminie ustalonym przez Pani ginekologa. Pozdrawiam!