Co oznacza wynik badania USG piersi?
Wita, mama była na badaniu USG piersi i wykazalo ono: na godz 10, 3cm od otoczki widoczna hipoechogeniczna, nieco nieregularna zmiana lita wielkosci 11X10X6mm klasyfikacja BIRADS 4a prosze przyblizyc mi, co to moze byc ...

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, jest to najprawdopodobniej torbiel w sutku, jednak ze względu na charakter opisu, konieczne będzie wykonaniu biopsji. Powinien o tym zdecydować lekarz ginekolog, chirurg w porozumieniu z radiologiem.